Koľko Tvárniacich Tehál Potrebujete.

Napísal: crown. Publikované v Murárske materiály

Koľko Tvárniacich Tehál Potrebujete.

Ochrana proti vlhkosti eliminuje pravdepodobnosť trhlín a defektov stavebných materiálov, čo môže viesť k praskaniu omietky. 0,50 mm / m, to znamená, že pravdepodobnosť výskytu defektov je rádovo nižšia. Pamätať, že spoje jednej rady sa nezhodujú s švami z predchádzajúceho, to znamená, že každý pohyb tehlu o 40-50%. Rezať tehál potrebujú lepšie pomocou brúsky s diamantovým povlakom. Najskôr založíme rohy stavby a napneme murársku šnúru z vonkajšej strany tehál. Na rozdiel od konvenčných tehál sa odporúča, aby sa slinok rozrezal skôr než odpudzovať. Jediný rozdiel je v pomere medzi plnidlom a polymérnymi prísadami. Za týmto účelom sú pólovité bloky umiestnené v rohoch budúcej budovy a medzi nimi je vytvorená čiara. Hrúbka kameňa zodpovedá dvom tehlám položeným na lôžku, berúc do úvahy hrúbku spoja medzi nimi. Hlavná vec je vziať do úvahy veľkosť miestnosti a až potom urobiť tehlovú stenu, ktorá je v najlepšom spôsobe, ako byť v súlade s ostatnými dokončovacie materiály.

Moderní výrobcovia zaručujú farebnosť 25 rokov.

Zvyčajne je štandardná spotreba lepidla s hrúbkou vrstvy 1 mm 1, 3 až 1, 5 kg na 1 m2 plochy muriva. Aký druh lepidla sa používa na spojenie penových blokov? Pevnosť penových blokov závisí od kvality penotvorného činidla. Lineárne rozmery modulov závisia od kvality výrobnej linky. Ak sa budete riadiť pravidlami omietok stien, postavený z pórobetónových tvárnic alebo penových betónových prvkov, povrchová úprava a ochranná omietka bude trvať dlhú dobu a bude vyzerať perfektne. Takýto povrch môže byť bez opravy po dobu 10-20 rokov. Moderní výrobcovia zaručujú farebnosť 25 rokov. Mnohí výrobcovia na balení uvádzajú, aké množstvo lepidla bude potrebné na 1 m 2 muriva. Maximálne množstvo lepidla, ktoré je potrebné na pokládku 1 m 3 steny, bude 32, 5-37, 5 kg, tj jedna a pol vrecka suchého mixu. Technológia kladenia tohto materiálu sa tiež líši od konštrukcie murovanej steny, preto sú určité požiadavky kladené na kompozíciu použitú na spojenie jednotlivých prvkov. Existujú aj všeobecné požiadavky na riešenia pre akýkoľvek účel.

Blokovač Napätia Na Stene

Existujú aj iné menej bežné formáty tehál, ako aj veľkosti, ktoré vyrába iba konkrétny výrobca. Účinnosť - lepidlo je drahšie ako cement, ale bude potrebovať niekoľkonásobne menej, čo bude mať za následok nižšie náklady na kladenie. Akékoľvek lepidlo použité na lepenie penových blokov obsahuje cement, piesok a rôzne prísady, ktoré zlepšujú výkonnosť výrobku a posilňujú určitú vlastnosť lepidla. Akonáhle hmlovina na úkor vody získa požadovanú rovnorodosť, pridá sa do nej piesok vlastnými rukami. Príprava lepidla zo suchých zmesí vyžaduje presný súlad s pomerom množstva vody a prášku špecifikovaného v návode. Pórobetónové a penobetónové bloky ošetrené vodoodpudivými impregnáciami prakticky strácajú schopnosť kapilárneho nasávania podzemnej vody a vlhkosti zo zaplavených suterénov. Je dôležité pripomenúť, že je možné omietkové bloky penového betónu 28 dní po ich uvoľnení.Počas týchto 28 dní sa zvyšuje pevnosť materiálu, čo súvisí s pravdepodobnosťou malých trhlín. Takáto štruktúra stien udržuje teplo v dome a chráni ich pred účinkami atmosférickej vlhkosti. Aj dnes možno oblúk v dome využi, napríklad ako ozvláštòujúci prvok pri stavbe dverí èi okien.

  • Úroveň budovy
  • Veľakrát nižšia konečná cena hrubej stavby
  • Pre tuhé tehly si vezmite riešenie s pohyblivosťou 9-13 cm,
  • NA TENKÚ ŠKÁRU II
  • Napájací a výfukový systém
  • Stierky a spoje
  • Podpora hrozna - altánok
  • Nízkym mrazivým odporom 35F

Vnútorná vrstva „koláča“ omietky by mala byť hrubšia ako vonkajšia. Tychkovy rad - vonkajšia míľa je naskladaná od zadku. Pred položením prvej vrstvy penových blokov je potrebné namontovať vrstvu hydroizolačného materiálu, ktorý zabráni výskytu flexibilných baktérií. Všetky lepidlá používané na spojenie blokov majú približne rovnaké zloženie. Pripravené zmesi majú vysokú priľnavosť, elasticitu, zlepšenú schopnosť prepúšťať pary. Termopanely majú rôzne kvalitatívne charakteristiky av závislosti od toho, kde sú inštalované. Okrem toho, pohyb tehál na miesto pokládky bude vyžadovať minimálny počet pohybov. Pred začatím pokládky musíte vykonať potrebné označenie. Po dokončení pokládky je potrebné očistiť švy: sú vyplnené maltou a pretreté kruhovou železnou tyčinkou. V dôsledku toho je potrebné zariadiť dodatočnú tepelnú izoláciu. Okrem toho hydrofóbny povlak, ktorý vytvára veľmi tenký film, neovplyvňuje priepustnosť pár. V takomto dome vytvára priaznivé podnebie, mierne podradené prírodnému drevu. Ide o najlepšie tvárniace tehly na vytvorenie ušľachtilého povrchu veľkého vidieckeho domu, pretože jeho povrch je vybavený reliéfnými drážkami na princípe "kôrovca", ktorý vytvára zaujímavú kresbu muriva bez ďalších manipulácií.

Blokovač Napätia Na Stene

Dôležitou podmienkou je kvalita použitého stavebného materiálu, v prítomnosti veľkého množstva neostrých hrán muriva zmes bude vyžadovať viac, než bolo plánované. Nemajú vplyv na pevnostné parametre výrobkov z penového betónu, ale môže byť nepriaznivo ovplyvnená kvalita omietky. Koniec koncov, kvalita a odolnosť budovy bude závisieť od tesnosti, sily a vodnej odolnosti spojovacieho švu. Ak výrobca alebo domáci remeselník používa lacnejšie komponenty na výrobu modulov, ukazovatele sily budú nestabilné, odlišné v rôznych bodoch, Sýtený betón, najmä autokláv, nemá takéto vibrácie a je charakterizovaný stabilitou stability a rovnomernosťou v celom bloku poľa. 1. Na výrobu skutočne vysoko kvalitných výrobkov je dôležité vybrať si hlinku s dobrou plasticitou a vhodným minerálnym zložením. Špeciálna štruktúra výrobkov z penového betónu určuje použitie špecifických metód konečnej úpravy. Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť, ako a s akou omietať pórobetón, pomôžu informácie o konečnej úprave penobetónových tvárnic vyrobených metódou rezania. Záleží na účele tohto materiálu, ako aj na tom, kde sa bude používať: vo vnútri alebo mimo budovy. Táto koža bude trvať trochu času, ale bude tiež vyzerať reprezentatívne. Na stavbu domu je možné použiť také typy tehál, ale len s následným otepľovaním alebo ochrannou úpravou fasády. Je možné maľovať staré tehlové steny len po reštaurátorských prácach.

Koľko Tvárniacich Tehál Potrebujete.

Je nevyhnutné, aby omietkové steny boli vyrobené z penobetónových blokov, nanesie sa základný náter. Keď sa položia prvé 3-4 rady blokov, výsledná fasáda sa utreje vlhkou handrou, aby sa zlepšilo vizuálne vnímanie objednávky a je ľahšie kontrolovať následný proces stohovania. Vápno tu hrá úlohu zmäkčovadla, výsledná kompozícia je kombinovaná keramická alebo silikátová tehla. Pálená tehla bola v týchto časoch ale drahá a dostupná len pre majetné vrstvy obyvateľstva. Spotreba cementovej malty na murive penového bloku bude závisieť od objemu muriva, ale bude to 4 krát menej ako murivo. Faktom je, že izolačné vlastnosti penového betónu sú oveľa vyššie ako tieto ukazovatele pre cementovú maltu. Ako kontajner na miešanie si môžete zobrať obvyklé vedro. Ak sa niečo pokazilo, stále môžete problém odstrániť do štvrtej hodiny. Špeciálna adhezívna zmes s prísadami, ktoré zvyšujú pružnosť a odolnosť proti vode, tvorí tenkú (3 mm) hermetickú vrstvu a tento problém úspešne rieši. Odtiaľ Su-25 útočili na nepriateľské zoskupenia, mosty cez rieku Pjandž ktorá tvorila hranicu s Afganistanom a proti nepriateľským palebným postaveniam na brehoch tejto rieky.

Koľko Tvárniacich Tehál Potrebujete.

Tags: koľko tehál tvárniacich