Ako Správne Omietky Penové Bloky A Bloky Pórobetónu, Ako Si Vybrať Spôsob A Materiál

Napísal: crown. Publikované v Murárske materiály

 

Ako Správne Omietky Penové Bloky A Bloky Pórobetónu, Ako Si Vybrať Spôsob A MateriálZa týmto účelom vezmeme 5 častí mokrého piesku a 1 časť cementu značky nie menej ako M400. Pri pokládke z betónu a prírodného kameňa je povolená viacradová väzba stehov, ale stohovanie priečnych radov nie menej často ako v každom treťom rade. Okrem toho môže byť povrch kameňa po vysušení natretý. Povrch dosky je vyčistený, spracovávame základným náterom. Povrch je vyhladený stierkou a necháva sa zmraziť 2-3 týždne. 2. na značku cementu 400, vezmite 1 diel cementu do 2,5 dielu piesku. V objemovej dávke zmiešaných roztokov, prvý obrázok označuje spotrebu cementu, druhého - vápna alebo ílového cesta, tretieho - piesku. Preto raz za šesť mesiacov sa rozoberateľná podšívka z roštu rozoberie a sieťka sa vypráší z nečistôt alebo sa zmení na nové oko narezané na požadované rozmery. Preto by bolo vhodným riešením inštalácia ventilátora so snímačom vlhkosti. Aby nútené vetranie bolo najúčinnejšie, nestačí len kúpiť silné vybavenie. Aby bolo možné neskôr pokojne usadiť dlaždice na vztyčenej stene, pás by mal byť izolovaný.

Počas inštalácie budete potrebovať aj spojovací materiál.

2. V tých oblastiach, kde je ventilátor priľahlý k stene, je potrebné použiť polymérové lepidlo, silikónové alebo tekuté nechty. 6. Zabezpečte predný kryt skrutkami alebo hmoždinkami, ktoré sú súčasťou súpravy. Úloha dobyť územie nepriateľa pripadla pozemným vojskám, ktoré to mali dosiahnuť s pomocou klasickej výzbroje. Ak uvažujete o prestavbe kúpeľne alebo toalety, potom pred začatím práce by ste mali diagnostikovať ventilačné kanály. Širšie škáry vypĺňame vždy tepelnoizolačnou maltou alebo odrezkom tehly. Maltu uhlaďte škárovačkou. Chýbajúci materiál môžete v malom množstve zatlačiť do škáry rukou - zároveň ho uhlaďte. Počas inštalácie budete potrebovať aj spojovací materiál. Pozdravy. V tomto článku sa budeme zaoberať možnosťami inštalácie vetracieho systému pre inštaláciu kúpeľne. Najdôležitejšie z nich je považované za murovanú zmes pre tehly. Prvý rad blokov je položený na základe pomocou cementovo-pieskovej malty a len od druhého radu je použitá lepiaca zmes. Tehla značky M100 môže byť použitá na stavbu hlavných stien. Murované murivo sa skladá z dvoch pozdĺžnych stien s hrúbkou 1/2 tehly, medzi ktorými je vyplnený ľahký betón alebo.

Priemyselné vzduchové kanály, ktoré sa používajú na vetranie miestností od 300 m² alebo viac, sú vyrobené z kovu s povrchovou vrstvou tepelnej a protihlukovej izolácie. Po inštalácii pólov sa vyťahujú kovové šnúry alebo povraz, pre ktoré sa hrozno priľne. Ventilátor je inštalovaný priamo do ventilátora a zapína sa buď v ručnom režime, alebo automaticky, napríklad keď zapnete svetlo v kúpeľni. V priemyselných systémoch sa ventil automaticky otáča, keď je ventilátor vypnutý, av domácom systéme môže byť prívod vzduchu zablokovaný manuálne. 3. Vložte ventilátor tak, aby jeho pracovná časť (elektromotor a koleso s čepeľami) úplne "utopili" v stene. Murár, ktorý drží tehlu v ruke pod uhlom k lôžku, ju premiestni do predtým položenej tehly a popadne časť malty (obr. Ak sa papier drží na vetracom rošte a plameň sa nakloní smerom k kanálu, je to dobrý znak. Keďže však predný kryt pokrýva veľkú časť kanálu, pri vypnutom zariadení sa prietok klesá niekoľkokrát.

  • Tehlová lámanie
  • Pickaxe (na vyrovnanie alebo rozdelenie jednotlivých prvkov)
  • Tepelná vodivosť nie vyššia ako 0, 5 W / (m * C)
  • Vyššia nasiakavosť materiálu
  • Stavebné námestie
  • Pevnosť v tlaku

Pri nedostatku môžete rýchlo vytvoriť chýbajúcu časť riešenia s rovnakou konzistenciou. Pri výbere slinku dlaždice, majte na pamäti, že zaujímavé modely s reliéfnou textúrou sú oveľa drahšie, ale nie sú také praktické. Nie je nutné kupovať drahé a celkové systémy. Pred začatím usporiadania ventilačného systému je nutné oboznámiť sa s pokynmi, ktoré prichádzajú so zariadeniami. Tu môžeme použiť analógiu pre superlepidlá, ktoré na niekoľko sekúnd lepia dohromady dva povrchy, vytvárajú silné spojenie len vtedy, ak sa používa veľmi tenká vrstva. Musel som použiť kameň založený na spálenej hliny na vyriešenie oboch týchto problémov a dokázal som oceniť všetky výhody takýchto výrobkov. Dnes nájdete na predaj umelý kameň s takmer akoukoľvek textúrou a farbou. U nás nájdete všetko na jednom mieste: od poradenstva a plánovania cez búranie a výstavbu až po odovzdanie. Môžete robiť všetko sami s lopatou. Výrobcovia dokonca poskytujú možnosť individuálnej objednávky takýchto panelov, v ktorých môžete odrážať akúkoľvek možnosť položenia obkladačiek. Stačí stačiť správne a správne zdvihnúť zariadenia, potom dokonca lacné modely dokonale zvládnu ventiláciu miestnosti.

Preto budú stačiť tekuté nechty. Všetky vyššie uvedené spôsoby upevnenia sa dokonale hodia, pretože výfukové zariadenia sú najčastejšie vyrobené z plastu a preto majú nízku hmotnosť. Téma článku je veľmi zaujímavá, pretože kúpeľňa je miestom, kde sa pravidelne hromadí teplý vlhký vzduch a nepríjemné zápachy. Teplý a vlhký vzduch je priaznivým prostredím pre životnú aktivitu rôznych patogénov a hlavne pre plesne. Pevnosť povrchu umožňuje použitie rôznych materiálov na dokončenie. Tento prvok bude chrániť pred prenikaním z ventilačného kanála do miestnosti rôznych hmyzu a trosiek. Ak je vstup do ventilačného hriadeľa menší, potom ho možno rozšíriť s perforátorom. Ak je exteriér vyrobený pomocou slínkových tehál, potom je to absolútna záruka požiarnej odolnosti budovy. Preto je možné vopred vypočítať, koľko tehál sa nachádza v kocke, koľko v 1 m3 zmesi sú jednotlivé zložky alebo balenia hotovej kompozície a ísť do supermarketu budovy. Keďže zariadenie je určené na odstránenie horúceho, vlhkého vzduchu, najlepším riešením je jeho inštalácia do hornej časti steny, ktorá sa nachádza oproti dverám.

Problémom je, že bez výmeny časti nového vzduchu sa vyčerpaný teplý vzduch vonku získa v malých objemoch. V tomto schéme sa chladný vzduch dodáva súčasne, napríklad z dverí a odvádzaný vzduch je proporcionálne odvádzaný cez ventil. Vetracia sústava prechádza cez obytné priestory a jeho hluk zasahuje do normálnej životnosti rodiny. Aby sa zabránilo vniknutiu hmyzu a prachu do miestnosti cez potrubie, zo zadnej časti mriežky je pripevnená sieť s jemnými sieťami. Dôležité je organizácia prílivu do miestnosti - v spodnej časti dverí je potrebné postaviť špeciálny rošt alebo nechať bežný otvor pod dverami (úspornejším spôsobom). Ak je odvzdušňovací otvor veľký, do nej sa vloží plastová rúrka alebo vlnitá rúrka. Vytváranie tepelne odolného plášťa s funkciou ochrany pece pred priamym ohňom alebo horúcim uhlím. Dlho sa osvedčil. Spočiatku bol slinok použitý na základe praktických úvah - bola potrebná spoľahlivá, tepelne odolná povrchová úprava. Väčšina vertikálnych maltových spojov nie je potrebná kvôli drážkam a hrebeňom umiestneným na bočných plochách blokov. Medzera 20 cm, od zvyšných 30 cm liateho betónu (nie zabudnúť výstužné štruktúry), a 10 cm je ponechaná na izoláciu. Výsledná medzera bude čerpať vzduch a vetranie bude pracovať v normálnom režime. Systémy povinného konania sú založené na používaní elektrických zariadení, ktoré prepravujú vzduch.

Tags: penové omietky správne